Hudba je náš tromf
Naozaj veľký hudobný výber široko ďaleko!

V našej Laser Aréne nájdete najväčší počet hudobných skladieb, ktoré si môžete ku hre sami vybrať. Máme najväčší výber zo všetkých Arén v okolí!

Nižšie si môžete prejsť všetky naše ponúkané skladby a pustiť si aj krátke ukážky. Ide o profesionálne zloženú a obľúbenú hudbu, špeciálne pre Laser Game!

WESTERN

Obsahuje najznámejšie a zároveň aj najkrásnejšiu filmovú hudbu Ennia Morricona. Westernové klasiky, v kto-rých hral Clint Eastwood, Henry Fonda alebo Jamie Foxx.

Poznáte tiež z filmov od Quentina Tarantina! Tento motív si zamilujete!

80s HORROR TECHNO

Tak toto je nárez! Hororová atmosféra, ktorá ale poriadne tepe v rytme techna!

Tento hudobný motív vo vás prebudí zviera, ktoré v Aréne nemilosrdne zlikviduje všetko, čo mu stojí v ceste. Nič pre milovníkov dychovky!

RESIDENT EVIL

Pre potešenie vyznávačov tvrdších hudobných štýlov sme namixovali naozaj diabolskú kombináciu! Nielen Marylinom Mansonom je tento motív živý, ale metalový nárez je alfou i omegou.

MORTAL KOMBAT

Herná a filmová hudba inšpirovaná legendárnou akčnou hrou a nemenej známym kultovým filmom Mortal Kombat.

Rave hudba, basy, vrátane známeho Finish Him!

Video trailer

JOHN WICK

Hudobný motív kde sa rúbe les a vo veľkom lietajú triesky!

Akčná filmová hudba, ktorá vás poriadne nabudí a vy budete rovnako ako John vo filme likvidovať svojich nepriateľov v Aréne guľkou do hlavy (do vesty) :)

STRÁŽCOVIA GALAXIE

Tak toto je jednoznačne "AWESOME MIX"!

Nasaďte slúchadlá rovnako ako Star-Lord, stlačte PLAY na svojom walkmane a nechajte sa unášať na vlne tých najlepších retro klasík, ktoré vás prinútia v Aréne trsať!

MATRIX

Dokážete sa vyhnúť letiacej guľke? V našej aréne áno! Poriadne nabušený motív toho najlepšieho z triló-gie Matrix.

Filmové hlášky, zvukové efekty a legendárny soundtrack, všetko spojené v jednom unikátnom motíve!

Video trailer

STAR WARS

Kto by nepoznal slávny ústredný motív Hviezdnych vojen! Môžete sa tešiť naviac na kapelu z kantíny, súboj svetelných mečov alebo Darth Vaderov „Imperial March“ v doposiaľ nepoznanom znení!

ALIEN

Hudobný motív inšpirovaný legendárnou filmovou sci-fi režiséra Ridleyeho Scotta: Votrelec a Jamesa Cameron-a: Votrelci.

Po sľubnom začiatku nasleduje temný a hororom nadupaný motív, ktorý vás prenesie na palubu vesmírnej lode tesne pred jej explóziou. Doporučujeme nielen milovníkom tohto kultového filmu.

TRANSFORMERS & LINKIN PARK

Motív inšpirovaný filmovou trilógiou Transformers, kde čakajte techno-trancový nášup so štipkou dup-stepu, naviac obohatený o ústredné piesne kapely Linkin Park v špeciálnych, predĺžených mixoch!

JAMES BOND 007

Vybavíte si z hlavy ústredný hudobný motív Jamesa Bonda? Tak teraz si ho skúste predstaviť v rytme drum n’ bass, pridajte Tinu Turner, Madonnu, Chrise Cornella a Adele, a získate koncentrovanú zmes adrenalínu a vycibreného štýlu, na ktorom sú všetky „bondovky“ založené.

90's SERIAL HITS

Absolútna pecka a kráľ medzi hudobnými motívmi! Ak vás nenakopne tento motív, tak už žiadny! Dallas, Pobrežná hliadka, Pokémoni, Akty X, Power Rangers,… Skrátka to najlepšie z deväťdesiatkových seriálov.

Vráťte sa do dôb svojej mladosti a pusťte si ku hre svoj obľúbený seriál!


ROCKY & EXPENDABLES

Hudobný motív pre poriadnych chlapov! Plný tvrdej rockovej hudby, ktorá vás maximálne nakopne do hry. Nemajte so súperom ŽIADNE ZĽUTOVANIE a dajte mu tvrdý KNOCKOUT!

MARVEL VS DC

Priali ste si niekedy stretnúť sa so Spider-Manom, Iron Manom, Batmanom alebo trebárs so Supermanom? S týmto našim akčným motívom ich budete mať takmer na dosah! Rýchla hudobná pecka, pri ktorej sa budete baviť!

Ozajstný nárez pre všetkých komiksových fanúšikov!