Parkovanie zadarmo
Sme blízko centra, MHD a s tromi parkoviskami

Autom U nás zaparkujete zdarma priamo pri budove, máme veľké parkovisko.

MHD – električkou, autobusom, vlakom Asi 5 minút chôdze je od nás zastávka Michalovce, križ. na Okružnej. Keď vystúpite na zastávke, pôjdete cez kruhový objazd smerom na Lastomír. Po cca 200 metroch uvidíte po ľavej strane sivo-zelenú reštauráciu Mark. Vojdete do areálu a prejdete popod M.A.D.D. fruit. Cesta Vás stočí doprava a naša aréna sa nachádza po ľavej strane. Uvidíte pred ňou obrovský banner, prípadne stromy.

Vodná cesta

Tak tu ešte nemáme! :-)

Najlepšie hodnotená Aréna v Michalovciach
Priemerné hodnotenie našimi návštevníkmi – 99 %

Dostali sme od našich hráčov zo všetkých Arén v našom kraji najvyššie hodnotenie – na Facebooku i Google. Naše aktuálne hodnotenie je 5 z 5.

Za rok našej existencie sme nezískali ani jedno hodnotenie, ktoré je nižšie ako 60 %.

Najdetailnejšie výsledky z hry
Tu nemáme konkurenciu. Sme proste najlepší

Výsledky z hry sú prehľadné, detailné, v pútavej grafike, tématicky ladené podľa zvolenej hudby a to vrátane nového systému hodností hráčov podľa úspešnosti a dosiahnutého skóre.

Game zóna, kompletné zázemie

Máme parkovisko priamo pred budovou, kde zaparkujete zdarma, prezliekaciu kabínku s uzamykateľnými skrinkami pre našich hráčov.

Naviac u nás môžete využiť naväzujúce aktivity – sadnúť si po hre v našom bare, dať si Kofolu alebo pivko, chipsy, doplniť tekutiny, alebo si zahrať stolný futbal či vzdušný hokej.

Naraz môže hrať až 12 hráčov
V jednej hre sa tak môžete stretnúť vo veľkom štýle

Poznáte ďalšie zábavné aktivity, kde si môže v jeden čas zahrať taký počet ľudí spolu? Laser Game je naviac pohybová aktivita, pri ktorej sa aj zapotíte. :-)

Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové, pričom sa dobre pobavíte a zároveň aj zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou!

Chcete ďalších desať dôvodov?

Pozrite sa na čo všetko sa môžete tešiť v našej Aréne!